Misyon

Gücü Oluşturan Şey Düşüncedir.

Pascal

Misyon

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılamayı esas alan kurumsal yapıda, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

  • Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki gelişmiş teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan METROPOL standartları, uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. METROPOL, gelişen inşaat teknolojilerine uygun denetimler yapmaktadır. Bu bağlamda benimsediğimiz misyon; müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak denetimleri sürdürmektir.
  • Günümüz ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran METROPOL, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutar. Sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve Dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanır. Bu sebeple çalışmalarımızda bu ilkeyi temel alır ve toplumsal projelerde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanırız. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek proje denetimleri ile bu bilinci yayarak inşaat sektöründe önder bir firma olmaktır.