Firma Profili

Gücü Oluşturan Şey Düşüncedir.

Pascal

Firma Profili

2001 yılında faaliyete geçen METROPOL; eğitimli teknik elemanları, yapı denetime getirdikleri yeni çehre, alanında uzman ve dinamik kadrosu ve işlerindeki kalite anlayışı ile kısa sürede sektörün aranan ismi haline gelmiştir. Şirkette kullanılmakta olan iş modelleri gelişmeye devam ederken; hizmet yelpazesi, yeni çevre hizmetleri alanlarının da dahil olmasıyla genişlemiştir.

METROPOL, şirketleri daha kapsamlı ve yüksek yeterlilik kriterleri gerektiren çevre projelerinde de en iyi performansı sergilemek adına daima kendini yenilemektedir. Yapı sahiplerini ve müteahhitleri inşaatın her safhasında TSE standartlarına uygun malzeme kullanma konusunda bilgilendirmeyi hedefleyen şirket, ekip ruhuna sahip personelleri bünyesinde bulundurarak denetimlerini doğru ve dürüstlük ilkelerini esas alarak yapmaktadır.

Uzman kadrodan oluşan METROPOL uzmanlığını kamu ve özel sektörün hizmetinde kullanarak, Türkiye’de ve dünyada yaşanabilir bir çevre oluşmasına katkıda bulunmaya devam edeceklerinin altını çizmektedir.